Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

İşbu internet sitesini ziyaret etmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullandığınızda aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız siteyi kullanmamalısınız.

Intense, dilediği zaman bu koşulları güncelleme hakkına sahiptir. Kullanıcıların siteye her giriş yaptıklarında işbu Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilir.  Kullanım Koşullarında yapılan değişikliklerin düzenli kontrol edilmesi sorumluluğu Kullanıcı’ya aittir. Değişikliklerin yayınlanmasından sonra web sitesini kullanmaya devam eden Kullanıcı, yapılan değişiklikleri kabul etmiş sayılır. 

Intense, Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer veri, bilgi ve içeriklerin, programların kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya sair diğer sebeplerden ötürü doğabilecek doğrudan ya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Intense, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sair nedenlerden dolayı, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti gibi hususlar bakımından herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Intense, bu web sitesi ve uzantılarında mevcut her tür hizmet, ürün, sözleşmeler, Kullanım koşulları ilse sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, web sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayımlandıkları andan itibaren yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı veya ziyaret edilmesi işe değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilerin diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Intense, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya diğer sebepler neticesinde, işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması, siber saldırılar bakımından herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu web sayfası üzerinden Intense’in kontrolü altında olmayan diğer web sayfalarında bağlantı veya referans verilebilir. Intense, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Intense, bu web sayfasının genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Intense markası, diğer markalar, www.intense.com.tr alan adı, logo, ikon, sair teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İşbu web sitesinde bulunan hiçbir materyal, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, değiştirilemez, başka bir dile çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Anılan koşulların ihlali halinde Intense her türlü yasal hakkını saklı tutar. Intense, işbu kullanım koşulları metninde belirtilmeyen diğer sair tüm yasal haklarını saklı tutar.

İşbu web sayfasının herhangi bir kısmına veya herhangi bir içeriğe erişmek, elde etmek, kopyalamak veya izlemek, Site’nin veya herhangi bir içeriğin navigasyon altyapısını veya sunumunu herhangi bir şekilde çoğaltamaz veya benzer faaliyetlerde bulunamaz, deep-link, page-scrape, robot, spider, veya benzer diğer bir otomatik cihaz, program vb. yöntemler kullanamazsınız. Site’nin herhangi bir kısmında veya site ile bağlantılı diğer sistem ve ağlara, Intense sunucularına, Intense hizmetleri aracılığıyla sunulan yazılımlara, hacking, şifre avcılığı, veya diğer herhangi bir yolla herhangi bir siber faaliyetlerde bulunamazsınız. Site’nin ve Intense hizmetlerinin veya bağlı herhangi bir ağın savunmasızlığını inceleyemez, test edemez, benzer faaliyetlerde bulunamazsınız. Site’nin herhangi bir diğer kullanıcısı veya ziyaretçisi ya da Site’nin herhangi bir müşterisine ait bilgileri, kaynağına kadar takip edemez veya benzeri girişimlerde bulunamazsınız. Web sitesini ve hizmetlerine, sistem ya da şebekenin altyapısına, makul olmayan veya orantısız büyüklükte bir yük getiren sair faaliyetlerde bulunamazsınız. Sitenin ve hizmetlerin doğru çalışmasını veya sitenin başka bir şahıs tarafından güvenli kullanımını etkileyebilecek herhangi bir faaliyette bulunamazsınız. İşbu Kullanım Koşullarında sayılanlarla sınırlı olmamak üzere, Intense web sayfasını, Intense hizmetlerini, veya herhangi bir içeriği işbu Kullanım Koşullarına ve/veya hukuka aykırı bir amaç için veya başkalarının haklarını ihlal eden başka bir faaliyet için kullanamazsınız. Intense her türlü yasal haklarını saklı tutar.

Kullanıcı, Web sitesi üzerinde ürün, paket ve hizmetleri değerlendirirken başkalarının haklarını ihlal etmediğini, hukuka aykırı iş, işlem ve eylemlerde bulunmayacağını kabul eder. Yapılan değerlendirmeye ilişkin bütün yasal sorumluluk ilgili Kullanıcı’ya aittir. Kullanıcı tarafından yapılan değerlendirmeler, kullanıcı tarafından sağlanan içerikler bakımından Intense’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kullanıcı siteye yüklediği her türlü içerikten münhasıran sorumludur. Intense kullanıcı tarafından yüklenen, hukuka veya işbu Kullanım Koşullarına aykırı herhangi bir değerlendirmeyi, her türlü içeriği vb. inisiyatifi dahilinde kaldırabilir, silebilir. Intense tüm yasal haklarını saklı tutar.

Site üzerinde kullanıcı hesabı açılırken sağlanan e-posta, şifre vb. bilgilerin hukuka uygunluğundan, güvenliğinden münhasıran Kullanıcı sorumludur. Intense bu yükümlülüğe uyulmaması durumunda ortaya çıkabilecek herhangi bir durumdan sorumlu değildir.

Intense, web sitesinden indirdiğiniz herhangi bir dosyanın veya verinin; virüs, bulaşıcı ya da yok edici özellikler taşımayacağını garanti etmez. Doğruluk, ihlalsizlik, kusursuzluk, ticarilik ve belirli bir amaca uygunluk dahil olmak üzere açık veya gizli her türlü garantiyi reddeder. Intense, sitenin ve/veya herhangi bir hizmetin tarafınızca kullanımı ile ilgili olarak üçüncü şahısların iş, işlem, eylem, ihmal ve davranışına ilişkin her türlü sorumluluğu reddeder.

Siteyi kullanımınızdan doğan herhangi bir hukuka aykırılık durumunda, Intense aleyhinde herhangi bir üçüncü şahıs tarafından öne sürülebilecek her türlü talep ve iddiaya karşı, vekalet ücretleri de dahil olmak üzere, Intense’i muaf tutmayı ve tazmin etmeyi kabul edersiniz.

İşbu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme veya kurul tarafından geçersiz veya uygulanamaz ilan edilmesi durumunda, söz konusu hükümler, asgari ölçüde kısıtlanacak veya kaldırılacak ve işbu Kullanım Koşullarının geçerliliği devam edebilmesi için işbu Kullanım Koşullarının amacına en yakın geçerli bir hükümle değiştirilecektir. Intense’in işbu Kullanım Koşullarının kesin olarak uygulanmasında ısrar etmemesi, Intense’in herhangi bir hükmün uygulanmasından vazgeçtiği anlamına gelmeyeceği gibi Intense ve tarafınız veya herhangi bir şahıs arasındaki herhangi bir davranış şeklinin, işbu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü değiştirdiği varsayılamaz.