Intense Yolculuğu

2013 yılında web tasarımı sektörüne giren Intense, sigorta acenteleri için çeşitli web yazılımları geliştirdi. Aynı yıl içerisinde, çeşitli yazılımlar için API tabanlı SMS hizmetleri sunan PandaSMS altyapısını kurdu. 2018 yılında WooCommerce için çeşitli eklentiler geliştirmeye başlayan Intense, 2020 itibarıyla bu alanda önemli bir oyuncu haline geldi ve müşteri portföyünde 1200 firma bulunmaktadır.

2019 yılında, Intense Türkiye pazarı için WooCommerce üzerinden satışa sunulan ve herkese açık olan bilinen ilk kargo entegrasyon eklentilerini piyasaya sürdü. Bu eklentiler, kullanıcıların kargo süreçlerini otomatikleştirmelerini ve daha verimli bir şekilde yönetmelerini sağladı.

2020 yılı sonunda ise, Intense WooCommerce'yi Türkiye pazarına daha uygun hale getirmek amacıyla Hezarfen for WooCommerce eklentisini WordPress.org üzerinden ücretsiz olarak yayımladı. Bu eklenti, ödeme ekranına ilçe/mahalle alanı ve vergi bilgileri ekleyerek kullanıcı deneyimini geliştiriyor. Halen bu eklentinin ücretsiz versiyonu 1000'den fazla site tarafından kullanılmaktadır.

2025 yılında Intense, PandaSMS.com faaliyetlerini sonlandırarak tüm odağını WooCommerce eklentileri geliştirme faaliyetlerine ayıracaktır. Bugün, Intense faaliyetlerine WooCommerce alanına odaklanarak devam etmektedir.

İletişim
Intense Logo

10+

yıldır güvenle

0

sikayetvar.com şikayeti

1,000+

kayıtlı müşteri

15+

WooCommerce için geliştirilmiş eklenti