WooCommerce Kargo Entegrasyonları

WooCommerce Kargo Entegrasyonları ile
Sipariş Kargolama Süreçleriniz Daha Kolay ve Müşterileriniz Daha Mutlu!

WooCommerce Kargo Entegrasyonları

Intense kargo entegrasyonları WooCommerce mağazanızın kargolama sürecini sizin için yönetir. Sipariş durumları otomatik değişerek müşterinize kargo bildirimleri otomatik gönderilir.

Otomatik Barkod

Hazırlanıyor durumuna geçen her sipariş için otomatik kargo barkodu oluşur. Oluşan barkodları topluca yazdırarak siparişle birlikte kargoya verirsiniz.

Sadece barkod, sipariş detaylı barkod veya kurye zimmet formunu toplu bastırabilirsiniz.

Sipariş Durumları

Yola çıkan kargolar için intense algoritması kargoyu yakalayarak sipariş durumu “kargoya verildi” olarak değiştirerek kargo takip bilgilerini e-posta olarak müşteriye iletir.

Teslim edilen kargolar için kargoyu yakalayarak sipariş durumunu “tamamlandı” yapar.

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Entegrasyonu Nedir?

Kargo entegrasyonu WooCommerce mağazanıza gelen siparişlerinizi kolayca ve karışmadan kargolayabilmenizi sağlayan WordPress eklentisidir.

Kargo entegrasyonu sayesinde kargolarınız oluşan kargo barkodu üzerinden yola çıkacağı için yanlış adrese teslim veya diğer siparişlerle karışma gibi olasılıkları önler. Kargo takip numarası müşterinize otomatik iletilir. Zamandan ve iş yükünden tasarruf sağlar.

Kargo Entegrasyonu Nasıl Çalışır?

Kargo entegrasyonu her sipariş için bir adet kargo barkodu oluşturur. Kargonun teslimine kadar olan tüm süreç bu barkod üzerinden işler. Oluşan barkodu yazıcınızdan çıkartıp ürün üzerisine ekler ve kargo şubesine teslim edersiniz. Kargo şubesi her sipariş için üzerindeki barkodu okutur ve kargo çıkışını sağlar.

Kargo yola çıktıktan sonra entegrasyon yola çıkan kargoları tespit eder. Sipariş durumunu “kargoya verildi” yapar ve takip bilgilerini müşterinize mail olarak iletir.

Kargo teslim edildikten sonra entegrasyon teslim edilen kargoları tespit eder ve siparişlerin durumunu “tamamlandı” yapar.

Kargo entegrasyonuna ihtiyacım var mı?

Kargo entegrasyonunu her WooCommerce mağaza yöneticisi kullanabilir. Günlük 1-5 siparişiniz var ise intense manuel kargo takip eklentimizi kullanabilirsiniz. Manuel kargo takip eklentisi içerisinde tüm kargolar var fakat siparişinizi kargoya verdikten sonra takip bilgilerini sipariş içerisine elle giriş yaparsınız ve müşterinize mail olarak iletir.

Kargo entegrasyonlarımızda ise tüm süreçler otomatik işleyeceği için sipariş hacminiz arttığında kargo karmaşası ve iş gücünden tasarruf edersiniz.

Ücretler Neden Yıllık?

Kargo entegrasyonlarımız 3 yıldır geliştirilmekte olup WooCommerce için sektöre sağlayan ilk firmayız. Entegrasyonlar sürekli güncellenmekte olup kargo firmasının altyapısal değişikliklerinin yanı sıra WordPress, WooCommerce ve PHP sürümlerinin sürekli güncellenmesi sebebiyle eklentinin sürekli çalışabilirliğinin sağlanması ve müşterilerimizden gelen taleplerin toplanması ile sürekli güncellenmektedir.

Müşterilerimizden gelen destek talepleri ve eklentinin sürekliliğinin sağlanabilmesi için yıllık ücret dahilinde hizmet verilmektedir.

Nasıl Başlarım?

Anlaşması olduğunuz kargo firmanızdan entegrasyon API şifrelerinizi edindikten sonra eklentimizi satın alabilirsiniz. Alımdan sonra eklentinizi lisans indirmeleri sayfanızdan indirebilirsiniz. Hesabım sayfanızda yer alan lisans anahtarınız ile aktif edebilirsiniz. Sonrasında eklentinin ayarlar sayfasına API şifrelerinizi girdikten sonra entegrasyon çalışmaya başlayacaktır. Kurulum için destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Entegrasyonda Değişiklik Yapabilir Miyim?

Yılda bir kere kullanmış olduğunuz kargo entegrasyonunu değiştirebilirsiniz. Birden fazla kargo entegrasyonunu aynı anda kullanmak için her entegrasyondan bir adet satın almalısınız.

Satın Alma ve Fiyatlar

WooCommerce Kargo Entegrasyonları

2500₺ + kdv

1 adet kargo entegrasyonu

1 Adet Kargo Entegrasyonu

1 Yıl Güncelleştirme

1 Yıl Destek

Kurulum Desteği