SSS

Sürüm Desteği

Ürünlerimiz Wordpres’in son sürümlerinde problemsiz çalışmaktadır. Yeni çıkan sürümler için ise sürekli güncellenmektedir.

Kurulum

WordPress Admin Panelinden, Eklentiler > Yeni Ekle seçeneğini tıklayarak kolaylıkla yüklenmektedir.

Güncelleştirme

Eklentilerimiz müşterilerimizin ve sektörün gereksinimleri doğrultusunda Ar-Ge birimimiz tarafından sürekli güncellenmektedir.

Destek

Satın aldığınız eklentilerle ilgili kurulum ve kullanım desteği uzman personelimiz tarafından ücretsiz  sunulmaktadır.

DETAYLAR

Eklentiler Yeni Versiyonlarda Çalışıyor Mu?

Eklentilerimiz yeni versiyonların tamamında problemsiz çalışmaktadır.

Eklentiler Güncelleniyor Mu?

Eklentilerimiz belirli periyotlar ile güncelleştirilmektedir. Güncelleştirmeler ile ilgili detaylı bilgi için ilgili ürün sayfasını inceleyiniz.

Ücretler Tek Seferlik Mi?

Eklentilerimizin ücretleri tek seferlik ve yıllık olarak değişiklik göstermektedir. Eklentinin ödeme şekli ürün detaylarında yazmaktadır.

IonCube Nedir?

Ioncube lisanslı yazılımların hostinginizde çalışması için sunucunuzda bulunması gereken ücretsiz bir gereksinimidir. Eğer hosting kullanıyorsanız hosting hizmeti aldığınız servis sağlayıcınızdan Ioncube’ün aktif edilmesini talep edebilir, kendinize ait bir sunucu barındırıyorsanız Ioncube ‘ü kolayca yükleyebilirsiniz.

Eklentiyi Nasıl Gönderiyorsunuz?

Eklentiyi satın aldığınızda eklenti, belirttiğiniz alan adına lisanslama yapılarak siparişte belirttiğiniz e-posta adresinize gönderilmektedir.

Güncelleştirmeleri Nasıl Alabilirim?

Güncelleştirmeler, eklentinin türüne bağlı olarak eklenti içerisinden güncellenebilir veya e-posta adresinize gönderilir.